Styl

Silvestrovské líčení

Tak tady máme zase konec dalšího roku. Pro někoho to byl rok úspěchů, pro někoho třeba tolik ne, ale všechny nás spojuje tendence rekapitulovat a oslavovat. Oslavovat především ten příchozí nový rok, aby byl alespoň o něco úspěšnější, než ten minulý.

Někdo slaví doma, někdo venku ve víru měst. Já pro letošek s velkou radostí zůstávám doma. Pěkně s vaječňákem :-).

Pro ty z Vás, které se chystáte oslavit příchod dalšího roku ve společnosti jsem připravila tip, jak se na takovou novoroční party nalíčit, aby jste se opravdu blýskla, byla stylová a Nový rok přivítala tak, jak se patří.

Pro silvestrovské líčení jsem zvolila barvu, která symbolizuje hojnost a to je zlatá v kombinaci s tmavě hnědou, aby líčení bylo nejen lehce okázalé, ale také elegantní.

Pusťme se do toho!

Začneme tím, že si důkladně vyčistíme pleť a naneseme na ni hydratační krém, podkladovou bázi a make-up. Zapudrujeme a základ máme hotový.

Jdeme kouzlit

Na oční víčka ze všeho nejdřív rozetřeme fixátor pod oční stíny a necháme jej pořádně zaschnout. Fixátor nám nejen udrží netknuté stíny na očích po celou noc, ale odstíny budou také podstatně intenzivnější.

Po zaschnutí naneseme plochým štětcem na celé víčko matný oční stín ve světlé tělové barvě. Poslouží nám jako základ.

Nyní budeme potřebovat tmavě hnědý matný stín a štětec na stínování očí. Do vnějšího koutku oka si načrtneme  „véčko“ a horní linku véčka protáhneme až k vnitřnímu koutku oka.

Začínáme stínovat. Hrany tvořené stínem by nikdy neměly být ostré, ale pěkně rozetřené do ztracena.

Když máme oko pěkně vystínované, můžeme začít s aplikací zlatých stínů. Na ty vřele doporučuji použít houbičkový aplikátor a stíny neroztírat, ale vtlačovat, abychom neměly zlaté kruhy pod očima. Nedbalé líčení bylo v módě přes léto, ale teď už s tím moc velkou parádu neuděláte.

Přechod mezi zlatou a hnědou by měl být opět do ztracena a nikde by neměly být mezi barvami ostré hranice.

Když máme hotová horní víčka, přejdeme na spodní, kde uděláme pomocí stínů linku. Tmavý stín přijde vždy k vnějšímu okraji, zlatý bude uprostřed a na vnitřní koutek použijeme ten tělový stín, který jsme použily jako základ hned na začátku.

Horní víčko oka ještě vylepšíme tenkou černou linkou těsně podél linie řas, abychom docílily jejich hustějšího efektu.

Líčení očí zakončíme řasenkou.

Nezapomeňte na obočí

Pro dokonalý vzhled upravíme ještě obočí a to pomocí stejného stínu, který jsme použily na stínování oka. Oční stíny používám na líčení obočí vůbec nejraději, protože vypadají nejpřirozeněji a udělají tak naprosto dokonalý efekt.

Zbývá tvářenka a nějaká pěkná rtěnka nebo lesk.

Oči máme dostatečně výrazné, takže se přimlouvám za ten lesk. Může mít lehoučce zlatavý nádech. Já jsem lesk po ruce neměla, takže jsem použila malinovou rtěnku, do které jsem prsty vklepala zlatý oční stín – ten stejný, který jsem použila na oči.

Voila! Party líčení na dnešní noc je na světě a ani to moc nebolelo :-).

 

Užijte si dnešní večer. Do Nového roku vykročte pravou nohou a neklopýtněte :-). Ať je Váš rok 2019 plný úspěchů, lásky, hojnosti a výzev, které Vás budou posouvat kupředu.

S láskou,

Lenka

P.S. Nezapomeňte, že jdete za dámu… Když už tak přijdete, měla byste tak i odejít ;-).

 

 

admin

„Jsem specialista v péči o pleť a líčení. Učím ženy, jak se o sebe starat s láskou, aby se mohly cítit krásnější, sebevědomější a spokojenější.“

Můj příběh si přečtěte zde >>

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *